Передвиборча програма СКУБЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Передвиборча програма   СКУБЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 205 на виборах до Верховної Ради України 26 липня 2015 року «З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ»

  

     Споживачі житлово-комунальних послуг – один на один з державою,    олігархами та монополістами. Понад 70% багатоповерхових будинків країни мають строк експлуатації 50 років і більше. Комунальна інфраструктура міст і селищ – в руїні.

Житлова політика, галузь будівництва та житлово-комунального господарства для мене – не нова. Близько п’яти років переймався цими проблемами у м. Києві, на рівні держави. Починав з заснування Київського центру сприяння розвитку ОСББ. А у 2012 році на перших зборах громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України був обраний головою ради. До 2014 року керував радою, до складу якої входило 96 всеукраїнських громадських організацій, головним завданням якої були контроль за діяльністю міністерства та участь у формуванні державної політики у сфері будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.

На сьогодні я – голова ЖИТЛОВОГО СОЮЗУ УКРАЇНИ. Захист споживачів житлово-комунальних послуг від свавілля держави, олігархів та монополістів – моя головна мета.

За першою освітою я – юрист. За плечами – більш ніж десятирічний досвід юридичної та правозахисної практики, сотні виграних справ у судах. Я не на словах, а на ділі знаю, як захистити кожного.

За другою освітою я – економіст. Викрити тарифні оборутки олігархів-монополістів, розтрощити кабальні вимоги МВФ та ганебні ініціативи держави – посильна для мене задача. Зі мною є знання, досвід та рішучість, поряд зі мною – команда однодумців, а за вашої підтримки – ми станемо тією незламною силою, з якою будуть рахуватись і олігархи, і держава, і МВФ.

 

Як народний депутат України я реалізую:

  1. Доступне житло. З початку року на квартирному обліку перебуває 657,2 тис. сімей та одинаків. З 1991 року до сьогодні рівень забезпечення українців житлом впав з 179 тис. сімей до 3 тис. сімей на рік. Щорічно на фінансування програм з доступного житла та молодіжних програм повинно виділятись 10% національного доходу. Відповідний закон – єдина надія для молоді на своє житло!
  2. Тарифи. Не існує житлово-комунальних послуг – це радянський пережиток. Існують окремо комунальні послуги – забезпечення холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів, та житлові – утримання будинків і прибудинкових територій. Тарифи – лише на комунальні послуги. За житлові – договірна ціна, яка буде враховувати фінансові можливості мешканців кожного окремого будинку.
  3. Субсидії та пільги. Ніякого колгоспу – монетизація субсидій та пільг. Сьогодні держава сплачує надавачам послуг за людей, а повинна – компенсувати витрати на послуги кожній людині особисто! Всі сплачують повну вартість послуг, але відповідні верстви населення отримують компенсацію від держави в якості субсидій та пільг.
  4. Якість житлових та комунальних послуг. Вартість послуг не впливає на їх якість. Навіть 100 гривень за метр не змусять монопольні ЖЕКи надавати якісні послуги. Єдина умова якості – конкуренція. Яку воду споживають українці? Що роблять ЖЕКи? Навіщо сплачувати кошти на дератизацію щомісяця? Технологічні карти по кожному окремому будинку – гарантований державними нормами мінімум на утримання будинку, та послуги, визначені самими мешканцями для свого будинку! Дієвий державний контроль на ринку житлових послуг в умовах конкуренції та антимонопольне регулювання ринку природних монополій!

 

На посаді народного депутата я зобов’язуюсь працювати з людьми і для людей, а не з олігархами і для олігархів! Я вірю в те, що разом з Вами ми змінимо життя на краще!

 

З глибокою повагою та вдячністю за Вашу підтримку, щиро Ваш

Олександр Скубченко